Menu Zamknij

O firmie

Safexpert

Nasza firma działa w branży profesjonalnych zabezpieczeń od 2008 roku, zatem nasze 15 letnie doświadczenie przekuwamy na Państwa sukces. Oferta Safexpert skierowana jest do klienta biznesowego. Dokładamy wszelkich starań, aby produkt był najwyższej jakości, popartej licznymi certyfikatami oraz opiniami. Produktów, które prezentujemy na naszej stronie internetowej, nie znajdą Państwo na znanych portalach z ogłoszeniami i aukcjami internetowymi.

Tylko u nas dostępne są plomby z pełną kontrolą numeracji do 5 lat wstecz. Możemy dowolnie spersonalizować produkt - naszym wyróżnikiem jest indywidualny zadruk lub wykorzystanie określonego koloru plomby. Dzięki temu oferta jest uszyta na miarę potrzeb klienta.

Popularne plomby

Jakość jest wyróżnikiem naszej oferty.
Przekonało się już o tym wielu klientów.

1
produktów w ofercie
1000
zadowolonych klientów
1
certyfikatów, opinii i dopuszczeń
1
h
szybkość działania

Popularne produkty

Dlaczego my?

Jesteśmy wiodącym dostawcą bezpiecznych plomb, plomb gwarancyjnych, bezpiecznych kopert, plombowanych toreb - dbamy o bezpieczeństwo Państwa i zabezpieczanych przedmiotów, dlatego doradzamy i nieraz nalegamy na odpowiednie zadruki, które naszym zdaniem powinny się znaleźć na plombie, aby dodatkowo ją wyróżnić.

Na różnych portalach mogą Państwo spotkać produkty imitujące nasz wysokiej jakości towar. Niestety nie spełniają one odpowiednich wymagań, a podobieństwo w nazwie czy wizualne nie oznacza takich samych parametrów użytkowych, oraz jakości materiału.

Wszystkie produkty w naszej ofercie są produkowane w oparciu o normy ISO - odpowiednio wyselekcjonowane i wybrane tak, aby spełniały Państwa wysokie oczekiwania.